הסתיידות בכתף: מי היה מאמין שהפתרון פשוט כל כך?


הסתיידות בכתף: מי היה מאמין שהפתרון פשוט כל כך?

זוכרים את הימים ה"אופטימיים" ההם, בהם ההסתיידות רק החלה? אז, כשהכאבים היו בחיתוליהם – הסתערתם על מלאכת ההחלמה וניסיתם הכל: משחות, כדורים, מכשירים ביתיים מבוססים על טכנולוגיית לייזר, כדורים אנטי דלקתיים, טיפולי פיזיותרפיה... ומה לא, בעצם? אך למרות הכסף הרב שהשקעתם, בסופו של יום נותרתם עם כאב משתק ומגבלות תנועתיות שרק הלכו והתגברו.

אם הסיטואציה הזו נשמעת לכם מוכרת, או אם אתם מ"ברי המזל" שעוד לא ניסו הכל אבל כבר הבינו שפתרונות הבזק מטפלים רק בסימפטומים, הכתבה הזו בשבילכם: 

הכירו את הטיפול בגלי הלם

הטיפול שמנצח את הכאב בנוק-אאוט

1. הורס תאים דלקתיים

משקעי הסידן המתרכזים בגידי הכתף מובילים ליצירת דלקת והסתיידות. כשהמשקעים הללו נספגים חזרה בגוף – הם גורמים לכאב מקומי עצום. הטיפול בגלי הלם מסייע בפירוק משקעי הסידן הללו, זאת באמצעות יצירת תדר גבוה וממוקד המעודד זרימת דם מחודשת, פינוי משקעי הסידן שהצטברו, החלמה בריאה ומהירה – וכל זה, בהליך לא פולשני!

2. יוצר כלי דם חדשים

גלי ההלם, כאמור, מעודדים תהליך של ריפוי ברקמות הפגועות ומשפרים את זרימת הדם ואספקת החמצן. את האזור הפגוע מחליפים כלי דם חדשים, אספקת החמצן מתחדשת ואם נשלב את הטיפול בגלי הלם עם תרגילי פיזיותרפיה – נסייע לשרירים שנחלשו עם הזמן להתחזק.

3. החלמה מהירה

בהשוואה לניתוח, ההחלמה לאחר טיפול בגלי הלם נחשבת למהירה מאוד, ואורכת לרוב כ- 3-5 שבועות. כדי למקסם את התוצאה וליהנות מבריאות לאורך זמן, חשוב מאוד לבצע תפקידי חיזוק באמצעות מומחה לטיפול בגלי הלם או פיזיותרפיסט. שילוב בין השניים יסייע למטופל להחלים מהסתיידות בכתף – וחשוב מכך, למנוע את חזרתה.

רגע, אז איך זה עובד?

הטיפול בגלי הלם הוא לא טיפול פולשני. הטיפול נחשב לקצר יחסית ואורך כ- 12 דקות. לרוב נזדקק ל-10 מפגשים כדי לסייע להחלמה מלאה, אך בשלב האבחון הראשוני נבדוק את מצב הכתף ונבין את חומרת הבעיה. אך החדשות הממש טובות הן שאת השיפור הניכר תרגישו כבר לאחר הטיפולים הראשוניים!

אחוזי הצלחה פנומנליים

חברות הביטוח כבר יודעות: טיפול בגלי הלם הוא פתרון יעיל במיוחד הזוכה לאחוזי הצלחה מהגבוהים בארץ, ולכן הן מכירות בו כטיפול מחליף ניתוח, ממליצות עליו כחלופה לניתוח ומממנות אותו! אלפי מטופלים שניסו הכל והגיעו לסף ייאוש, יודעים גם הם: חבל לבזבז זמן יקר בטיפולים 'קוסמטיים' – בבעיות חמורות מטפלים באמצעים חדשניים ועוצמתיים!

יש לנו מקום גם בשבילכם! לתיאום פגישת ייעוץ, פנו אלינו עוד היום – מגיע לכם ליהנות מאורח חיים בריא ולהיפטר מהכאב אחת ולתמיד!

להזמנת תור לייעוץ מקצועי לחץ כאן >>>